Tuna Koçluk

Bilinçaltı Telkin Eğitimi

Bilinçaltı Telkin Eğitimi


Zihnimiz bilinç ve bilinçaltından oluşur. Günlük hayatta nasıl hissettiğimiz ağırlıklı olarak bilinçaltımıza bağlıdır.


Bilinçaltı telkin eğitiminde bireylerin kendileri ile ilgili farkındalık seviyeleri artar, kişi kendisi ile ilgili analiz yapma yeteneğini geliştirir. Bireylerin yaşadıkları ruhsal sıkıntıların temelinde geçmişte yaşanan ve bilinçaltımız tarafından kayıt altına alınan olaylar yatar. Geriye dönük olarak yarım kalan işleri tamamlayıp bilinçaltında bloke olmuş kayıtları düzeltmez isek sorunların çözülmesi oldukça zor hatta imkansızdır.
Bilinçaltı telkin yönteminde kişinin kendi geçmişine bir yolculuk yapılarak bitirilmemiş işler tamamlanır, blokajlar çözülür. Bu sayede kişisel ve ruhsal sorunların düzeltilmesi yoluna gidilir. Bilincimiz dışında olan sorunları gün ışığına çıkararak çözüme kavuşturmayı amaçlayan Bilinçaltı Telkin Yöntemi son derece işe yarayan ve çözüm üreten bir yöntemdir.


Tuna Koçluk tarafından organize edilen Bilinçaltı Telkin Eğitimi’ ni Kişisel Gelişim Uzmanı ve Klinik Psikolog Gülşah Sam Orhan tarafından verilmektedir. Sertifikalı olan eğitimlerin toplam süresi 18 saattir. Her hafta tekrarlanacak olan Bilinçaltı Telkin Eğitimi süresi boyunca öğle yemekleri kurumumuza aittir. Bilinçaltı Telkin Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Tuna Koçluk Hizmetlerini arayınız.


Projeler

Tuna Koçuk bültenlerine abone olmak ücretsiz ve kolay.
Email adresinizi aşağıdaki pencereye yazıp “Abone Ol” demeniz yeterli.


© 2013 Tuna Koçluk. Tüm Hakları Saklıdır.